Facebook

Zastrzeżenie dla wydawców

Dla wydawców

Aplikacja TerapiePolska jest społecznościowym agregatorem kanałów wiadomości/RSS i mediów społecznościowych, służąc przede wszystkim swobodnemu przepływowi mediów w internecie. Aplikacja powstała aby pomóc rozwijać się branży Fizjoterapii w Polsce oraz aby wyróżnić zasłużonych twórców treści, edukatorów i blogerów.
Aplikacja TerapiePolska dedykowana jest dla wydawców treści, informacji i wiadomości, a jej głównym celem jest aby najświeższe artykuły wydawców były łatwo dostępne zainteresowanym odbiorcom oraz aby pomóc wydawcom dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Jeśli jesteś wydawcą, przeczytaj to:

* Jeśli Twoja witryna nie znajduje się na liście zaufanych wydawców i chcesz, aby była źródłem dla aplikacji, dzięki czemu twoje artykuły mogą być dostępne dla szerszego grona odbiorców – to skontaktuj się z nami.
* Autorem publikowanych w aplikacji treści są oznaczeni wydawcy (patrz na: źródło) i są oni odpowiedzialni wedle obowiązującego prawa za publikowane przez siebie treści. Twórcy aplikacji nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez wydawców. Jednocześnie przestrzegamy każdego konsumenta treści, że ponosi odpowiedzialność za dobór konsumowanych treści i przysługuje mu prawo do zaprzestania obserwacji źródła każdego wybranego wydawcy, natomiast korzystanie z aplikacji TerapiePolska jest dobrowolne.
* Należenie do listy zaufanych wydawców jest dobrowolne i każdemu wydawcy treści przysługuje prawo do zablokowania komunikacji RSS swojej witryny oraz ograniczenia odbioru swoich treści szerszemu gronu odbiorców. Jeżeli jesteś wydawcą treści i masz trudności z ograniczeniem odbioru swoich treści lub zależy Ci na usunięciu Twojej witryny z bazy zaufanych wydawców to prosimy o kontakt.

* Certyfikat Wyróżnionego Twórcy dla Fizjoterapii oraz Tytuł Zaufanego Wydawcy Treści TerapiePolska mogą zostać utracone z powodu publikacji spamu, nachalnych i mocno sprzedażowych treści oraz treści nieetycznych i wulgarnych. W takim przypadku twórca może rownież zostać zbanowany z aplikacji.

* Wszelkie treści wydawców są importowane automatycznie do aplikacji wedle dobrowolnego ich udostępniania poprzez kanały wiadomości/RSS i mediów społecznościowych oznaczonych wydawców treści. Dokonaliśmy wszelkiej staranności aby oznaczenie wydawców treści było prawidłowe i widoczne, oraz aby każda udostępniona przez wydawcę treść posiadała przekierowanie do źródła. Jeżeli jesteś wydawcą treści i masz pytania lub prośby, to zapraszamy do kontaktu.

Aby skontaktować się z nami napisz na e-mail: app@hieviimedia.pl
Używamy pliki cookie, aby zapewnić wysoką jakość. Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę Prywatności i pliki cookie.